Університеті Туган-Барановського знає: освітня програма «Готельно-ресторанна справа»

Університет Туган-Барановського розкаже про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Готельно-ресторанна справа».

7 причин вивчати Готельно-ресторанну справу в Університеті Туган-Барановського:

• Розвиток професійних навичок у сучасно оснащених лабораторіях
  • Опанування  іноземної мови професійного спрямування
  • Широкий спектр закордонних стажувань та практик
  • Практика у найкращих готелях та ресторанах
  • Тренінги та майстер-класи від провідних готельєрів та рестораторів
  • Стажування на університетській базі відпочинку «Лісова», м. Святогірськ
  • Перспективи престижної високооплачуваної роботи

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська

Форма навчання: Денна/Заочна

«Готельно-ресторанна справа – це освітня програма, орієнтована на комунікабельних та активних молодих осіб, які бажають працювати у сфері гостинності. Університет забезпечує ґрунтовну академічну та поглиблену практичну підготовку, що дає можливість працевлаштування в одній з найбільш престижних та високооплачуваних професій», – завідувач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, гарант освітньої програми Ольга Ніколайчук.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці

Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

За допомогою програми «Готельно-ресторанна справа» Ви можете розвивати свою креативність мислення та творчі здібності в гостинності, закласти надійні підвалини для майбутнього кар’єрного зростання та досягнути високих стандартів поведінки та професіоналізму, які у майбутньому стануть Вашими конкурентними перевагами при працевлаштуванні.

Навчання на освітній програмі передбачає набуття фахових компетенцій за рахунок пулу дисциплін, розподілених за курсами навчання.

На 1-му курсі Ви будете опановувати комплекс дисциплін загальноосвітнього спрямування, які забезпечать розуміння історичних, соціологічних, економічних, політичних, технологічних чинників та процесів функціонування  ринку сфери обслуговування.

Вивчення дисциплін на 2-му та 3-му курсах забезпечить Вас сукупністю знань, вмінь та професійних навичок щодо організації і управління виробничими та сервісними процесами підприємств готельно-ресторанної галузі. Ви зможете сформувати власну освітню траєкторію завдяки: можливості вільного вибору 25% дисциплін професійного спрямування; розвитку практичних вмінь за рахунок участі у різноманітних тренінгах та майстер-класах від найкращих готельєрів та шеф-кухарів; отримання унікальних професійних навичок під час проходження ресторанної і готельної практик на провідних підприємствах індустрії гостинності.

На 4-му курсі Вам забезпечується можливість подальшого розвитку та поглиблення  професійних навичок та можливість закордонного навчання в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.