Що говорять про навчання готельно-ресторанній справі в Університеті Туган-Барановського

Освітня програма «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського дає можливість отримати сучасну якісну освіту в сфері готельно-ресторанної справи з привабливими перспективами побудови кар`єри  на підприємствах гостинності в Україні та за її межами.

Ми найкращі, оскільки: застосовуємо інноваційні методи навчання, гарантуємо  ґрунтовну фахову підготовку, забезпечуємо поглиблене вивченням іноземної мови та можливості проходження практики й стажування у вітчизняних та міжнародних закладах гостинності.

«Я з приємною ностальгією згадую навчання в Університеті. Університет дав мені надійний фундамент для подальшого будування карєри у сфері готельно-ресторанного бізнесу. У навчанні мені подобались практичні заняття, де ми відпрацьовували технології приготування страв, методи обслуговування, сервірування, барну справу та сомельє. Усі ці навички мені знадобилися як на роботі, так і у повсякденному житті. Завдяки професійній практиці від Університету, я влаштувалася на роботу у готель найбільшої мережі України Reikartz, де я пройшла шлях від офіціанта до адміністратора ресторану», – Мудрієвська Юлія, Готельно-ресторанна справа, випуск-2019.

«Готельно-ресторанна індустрія – це одна з найбільш динамічних сфер ринку праці. Однак її ефективний розвиток неможливий без залучення висококваліфікованих фахівців, які б володіли необхідним багажем знань у цій сфері для прийняття ефективних професійних рішень. Серед вимог до таких фахівців – вільне володіння іноземними мовами, здатність організовувати виробничо-технологічний та сервісний процес на основі міжнародних стандартів якості, володіння сучасними інформаційними та комунікаційними технологіями.

Обираючи Університет Туган-Барановського, ти віддаєш перевагу можливості стати конкурентоспроможним, висококваліфікованим спеціалістом готельно-ресторанного бізнесу, здатним забезпечити високий рівень сервісу в закладах гостинності», – Резвова Олена, керуюча готелем «Optima Делюкс Кривий Ріг».

Для вступу необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література (100 балів)
  2. Іноземна мова (100 балів)
  3. Географія або Математика (100 балів)