ДонНУЕТ знає

Університет Туган-Барановського знає: Всесвітній день здоров’я

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ).

У наш час здоров’я — це не просто відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її місце у світі та природі.

До Всесвітнього дня здоров’я можна також взяти участь у марафоні: дистанції на 42км, 21км, 10км, 5км, 1км. Організатор: Runnera Ukraine

Дата: 7 квітня 2021 року, середа. Це останній день реєстрації. Більше деталей https://vseprobegi.org/race/1658

Університет Туган-Барановського завжди долучається до тематичних заходів цього дня. Та в умовах пандемії, давайте згадаємо, як цей день ми провели минулого року.

Нагадуємо також, що на всій території України діють карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки, та триватимуть з 24 лютого до 30 квітня 2021р. Бережіть себе та будьте здорові!