Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: розпочинаємо набір статей для колективної монографії

Шановні науковці, фахівці, практики!

Кафедра фінансів, обліку та оподаткування Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) розпочинає набір статей для написання колективної монографії та запрошує науковців, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, магістрів, а також фахівців, які цікавляться розвитком фінансової системи, обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування взяти участь в написанні монографії:

ФІНАНСИ, ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ТА ОПОДАТКУВАННЯ : АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Усі додаткові деталі вказані в інформаційному листі: Інформаційний лист колективної монографії кафедри фінансів, обліку та оподаткування ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.

КФОО – Інформаційний лист монографії (2021)

Сподіваємося на плідне співробітництво!