Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: реєстрація вступників для участі в єдиному вступному іспиті

У період з 9:00 11 травня 2021 року до 18:00 03 червня 2021 року Приймальна комісія Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (ДонНУЕТ) здійснюватиме реєстрацію вступників для участі в єдиному вступному іспиті.

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія ДонНУЕТ за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра та/або дистанційно. Зважаючи на карантинні обмеження, просимо Вас, за можливості, здійснювати дистанційну подачу документів.

За дистанційної реєстрації вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії (priyom@donnuet.edu.ua) (У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові) скан-копії:

  • заповненої заяви-анкетиз інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (розміром 3х4);
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу(у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Додаток_1

З усіх питань просимо звертатися:

на електронну пошту priyom@donnuet.edu.ua

за номерами телефонів:

(068) 222 – 60 – 54

(099) 001 – 20 – 84

(093) 530 – 98 – 57

(096) 286 – 90 – 30

353 разів прочитано