ДонНУЕТ знає

Університет Туган-Барановського знає: профорієнтація під час карантину

Профорієнтаційна робота триває навіть під час карантину. Адміністрація Університету Туган-Барановського запропонувала оновлений формат профорієнтаційної роботи – онлайн консультації з предметів, що входять у перелік предметів ЗНО на 2021 рік. Метою онлайн консультацій є роз’яснення учням найбільш важких завдань та задач, які були в тестах ЗНО попередніх років, та формування практичних навичок розв’язання таких завдань. Проведення онлайн консультацій (уроків) передбачено на інформаційній платформі Zoom для школярів 10-11 класів, науково-педагогічними працівниками Університету Туган-Барановського.

Такі онлайн консультації були проведені для учнів випускних класів Комунального закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів гуманітарна гімназія імені Лесі Українки Жовтоводської міської ради, а саме Удовіченко Ганна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-гуманітарних дисциплін провела онлайн урок з англійської мови на тему: «Comparative analysis of-ING forms and Infinitives use after verbs and prepositions», під час якого учні мали можливість закріпити та поглибити власні знання та набути нові знання з зазначеної теми.

Коптєва Тетяна Сергіївна, асистент кафедри туризму та країнознавства провела урок географії на тему “Топографічна карта загальні ознаки та розв’язування задач”, для учнів випускних класів Комунального закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів гуманітарна гімназія імені Лесі Українки Жовтоводської міської ради.

Ревуцька Світлана Казимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-гуманітарних дисциплін провела уроки з української мови для учнів 11 класів КЗОШ №127, КЗОШ №85 та КЗОШ №71 на тему «Відмінювання числівників». Уроки проведені із застосуванням авторської унікальною методики з використанням «інструменту» – власної долоні.

Висловлюємо подяку адміністрації навчального закладу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.