Університет Туган-Барановського знає: Fulbright Graduate Student Program

Наближається конкурс програми Fulbright Graduate Student Program – стипендії для навчання на магістерських програмах в університетах США. До 16 травня 2021 року Офіс Фулбрайта приймає документи на конкурс.

Тому у середу, 14 квітня, о 17:00, ми проведемо Zoom-консультацію, під час якої зможемо відповісти на актуальні та найбільш поширені питання.

Зареєстрованим учасникам за годину до події на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням для участі у семінарі. 

Форма реєстрації: https://cutt.ly/nc53sH1

Проконсультуватися щодо підготовки документів на магістерський конкурс або вибору університетів та програми можна у консультативному центрі EducationUSA у Києві: https://educationusa.org.ua/.
Численні семінари викладено у записі на YouTube каналі EducationUSA: https://www.youtube.com/c/EducationUSAUkraineChannel/videos

Матеріали відеозаписів з семінарів EducationUSA:
1.Writing Effective Essays and Personal Statements: https://www.youtube.com/watch?v=pWurw0LsNG4.
2.Preparing Resume:https://educationusa.org.ua/preparing/resume/.
3.Choosing University or Program for Your Degree in the U.S.:https://www.youtube.com/watch?v=mzYtjPe_wWM.
4.Інтерв’ю Єлизавети Щепетильнікової, фулбрайтівської стипендіатки у George Washington University, старшої радниці EducationUSA (до 2021р.) з питань вищої освіти у США, про досвід навчання за програмою Fulbright: умови подачі, мотиваційний лист та інші деталі: https://www.instagram.com/p/CNXai09qu01/.

402 разів прочитано