Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Маркетинг»

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

За допомогою програми «Маркетинг» ви можете набути професійних знань, навичок та умінь, які дозволять вам бути одним з фахівців-економістів, яких гостро потребує ринок праці України.

Навчання на 1-му курсі забезпечує загальноосвітню підготовку, що формує необхідне маркетологу економічне мислення та знання іноземної мови економічного спрямування.

На 2-му та 3-му курсах ви навчитесь: глибоко аналізувати ринкове макро-та мікросередовище; використовувати маркетинговий інструментарій; будувати простір магазину так, щоб сприяти продажам; аналізувати поведінку споживачів; використовувати психологічний портрет покупця при розробці реклами та багато іншого. 25% дисциплін професійного характеру є вибірковими, тому у вас буде можливість обрати ті аспекти майбутньої професії, які цікавлять саме вас.

На 4-му курсі ви навчитесь стратегічному маркетинговому мисленню під час розробки товарної, цінової, комунікаційної стратегії підприємства та стратегії розподілу, поглибите знання іноземної мови професійного спрямування. Ви будете проходите практику з професійної діяльності на підприємстві, а також ви можете розвивати свої професійні та мовні здібності протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська

Форма навчання: Денна/Заочна