Університет Туган-Барановського знає: брати наші менші

Університет Туган-Барановського вже анонсував новину – ДонНУЕТ PETS FRIEDLY

Ваші пухнасті друзі – наші друзі! Якщо на когось зі студентів чи працівників ДонНУЕТ чекають разом із домашнім улюбленцем – не соромтеся зайти у приміщення Університету. У холі на 1 поверсі ви можете відпочити, зігрітися чи попросити у консьєржа налити води для вашого улюбленця. Для зручності всіх присутніх в Університеті, собаки переміщуються тільки з повідцем.

Також зі своїм пухнастим другом можна пройти на свіже повітря до арт-простору Університету, що розташований у внутрішньому дворику ДонНУЕТ. За гігієною слідкують власники чотирилапих.

До речі, знайомстеся – це Артіста Акценто Маестра де ла Каза, або просто Арт. Він – аргентинський дог, або доґо-аргентино. Сообаки цієї породи атлетичні, витривалі, вправні у полюванні та з них виходять добрі охоронці. Арт живе разом з нашою студенткою групи ГРС-18, Миснік Яною та з її мамою, Удовіченко Ганною Михайлівною, доценткою кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін. До того ж, Арт – єдиний офіційно зареєстрований в нашому місті аргентинський дог.