День домашніх тварин

ДонНУЕТ стає PETSFRIEDLY!

Сьогодні, 30 листопада, відзначають Всесвітній день домашніх тварин. Це свято покликане нагадати людям про відповідальність за тварин, яких ми приручили.

У цей день Університет Туган-Барановського анонсує: відтепер ми PETS FRIEDLY. Якщо на когось зі студентів чи працівників ДонНУЕТ чекають разом із домашнім улюбленцем – не соромтеся зайти у приміщення Університету.

Відтепер очікування не буде сумним і затягнутим! Тут, у холі на 1 поверсі, є зручні крісла та диванчики. У консьєржа можна попросити налити води для вашого улюбленця. Для зручності всіх присутніх в Університеті, собаки переміщуються тільки з повідцем.

Зі своїм пухнастим другом можна пройти і до арт-простору у внутрішньому дворику ДонНУЕТ! Арт-простір – це відкрита багатофункціональна локація, яка сподобається кожному. За чистотою приміщень слідкують власники чотирилапих.

До речі, вчені довели, що присутність домашніх улюбленців позитивно впливає на працездатність, сприяє дружній атмосфері та знижує рівень стресу.