у школі

Університет Туган-Барановського завітав до учнів Софіївської школи

10 березня 2021, викладачі Університету Туган-Барановського завітали до Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Асистент кафедри маркетингу менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса Вадимівна продемонструвала відеопрезентацію Університету для учнів 10 та 11 класів. Також була проведена презентація освітніх програм 073 “Менеджмент” та 075 “Маркетинг”, де були висвітлені переваги навчання на зазначених освітніх програмах. 

Крім того, асистентом кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Яковенком Юрієм В’ячеславовичем, були презентовані освітні програми спеціальності 051 “Економіка” та 292 “Міжнародні економічні відносини”, асистент кафедри загальноінжннерних дисциплін та обладнання Перекрест Володимир Вікторович висвітлив переваги спеціальностей “Галузеве машинобудування” та “Енергетичне машинобудування”.

Асистент  кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Боднарук Ольга Анатоліївна, ознайомила школярів з освітніми програмами (у вигляді презентацій та доповідей)  “Готельно-ресторанна справа”, “Харчові технології”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, де були представленні переваги, подальші перспективи даних спеціальностей, також актуальність цих спеціальностей в сучасному світі. 

Учні дуже уважно переглядали презентації, цікавились особливостями навчання на відповідних спеціальностях та отримали запрошення на відвідування навчального закладу під час весняних канікул.

276 разів прочитано