Університет знає

Університет Туган-Барановського взяв участь у вебінарі НБУ в рамках тижня Global Money Week 2021

26 березня 2021 студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Університету Туган-Барановського долучилися до участі у вебінарі на тему: «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності» від Національного банку України (НБУ) в рамках тижня Global Money Week 2021.

Завдяки даному вебінару студенти спеціальності здобули нові знання з теоретичних питань та певні практичні рекомендації щодо управління особистими фінансами в умовах невизначеності. Особлива увага була приділена:

• визначенню складу особистих фінансових доходів та витрат;
  • розглянуто активність населення за країнами у світі щодо здійснення заощаджень свої коштів;
  • розглянуті грошові типи особистостей («Заощаджувач», «Страж безпеки», «Розтратник», «Любитель ризикнути», «Пофігіст») та складові особистого капіталу;
  • визначено механізм проведення стрес-тестування своїх особистих коштів та розглянуті індикатори особистої фінансової стійкості і методи для боротьби із фінансовими ризиками (лімітування витрат, диверсифікація активів).

Бережіть себе, бережіть свої гроші!