ДонНУЕТ вітає

Університет Туган-Барановського вітає з Днем філолога

Кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Університету Туган-Барановського та студенти спеціальності 035 «Філологія» вітають всіх із Днем Філолога!

День філолога відзначається щорічно 25 травня, а випереджає це свято День слов’янської писемності і культури, який святкують напередодні, 24 травня.

Університет Туган-Барановського інформує. Термін “філологія” має давньогрецьке походження і означає “любов до слова”. Отже зрозуміло, що це свято об’єднує лінгвістів, літературознавців, вчителів та викладачів в галузі мови і літератури, бібліотекарів, перекладачів і всіх, хто має філологічну освіту.

Але День філолога, мабуть, одне із небагатьох свят, з яким можна привітати представників найрізноманітніших професій, а не тільки тих, хто займається вивченням і вдосконаленням мови, оскільки філологія – це наука, яка вивчає головний засіб спілкування людей – мову. Це і літературна творчість, вміння правильно говорити, красиво висловлювати свої думки, культурна й духовна спадщина, народна творчість, яке передається з покоління в покоління!

Університет Туган-Барановського вітає!