Університет Туган-Барановського інформує: збір анкет випускників для підготовки замовлень на виготовлення документів про вищу освіту в базі ЄДЕБО завершується!

Університет Туган-Барановського інформує: збір анкет випускників 2020-2021 н. р. денної та заочної форми навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти для підготовки замовлень на виготовлення документів про вищу освіту в базі ЄДЕБО завершується!

Шановні випускники денної та заочної форми навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти 2020-2021 н. р.!

В Університеті Туган-Барановського до 26 травня 2021 року приймаються анкети для підготовки замовлень на виготовлення документів про вищу освіту в базі ЄДЕБО.

Просимо вас ретельно перевірити заповнені особисті дані, особливо транслітерацію ПІБ з української на англійську мову згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» для забезпечення безпомилкового замовлення документів про освіту.