Університет Туган-Барановського вітає з Днем бухгалтера

Сьогодні, 16 липня, бухгалтери відзначають своє професійне свято. В Україні відзначають своє професійне свято двічі на рік: у липні та листопаді.

16 липня обрано на честь прийняття Закону України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні 16 липня 1999 року.

Друга дата для свята – 10 листопада. У цей день святкують Міжнародний день бухгалтерії (International Accounting Day), який відзначають працівники сфери по всьому світу.

Історія Дня бухгалтера. 10 листопада 1494 року у Венеції була опублікована книга Луки Пачіолі “Все про арифметику, геометрію і пропорції”. Саме день публікації книги обрали датою для свята бухгалтерів. У розділі “Про рахунки та інші записи” автор детально описав бухгалтерську справу у Венеції.

Університет Туган-Барановського від щирого серця вітає нашу бухгалтерію та бажає наснаги на нові діла!