Кар’єрні перспективи освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

КАРʼЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є універсальною та відкриває значні можливості працевлаштування в приватному та публічному секторах економіки, на підприємствах з виробництва товарів та у сфері послуг, безпосередньо на біржах та у будь-яких організаціях, які пов’язані з біржовою діяльністю. Всебічна теоретична та практична підготовка дозволить Вам бути конкурентоспроможними на ринку праці. На Вас чекають як у малому та середньому бізнесі, так і у транснаціональних корпораціях! Обирай свої кар’єрні перспективи:

• Приватний підприємець
  • Комерційний директор
  • Фахівець з ефективності підприємництва
  • Економіст з планування
  • Управляючий торгівельним підприємством
  • Менеджер з продажів
  • Аналітик товарного ринку
  • Фахівець розвитку торговельної мережі
  • Товарознавець-експерт
  • Фахівець у сфері електронної комерції
  • Професійний учасник фондового ринку
  • Фахівець з торгівлі цінними паперами
  • Спеціаліст з організації торгівлі на фондовому ринку
  • Агент валютної біржі

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ

Для вступу на ОП необхідні скласти ЗНО з таких предметів як:

1. Українська мова та література (100 балів)
  2. Математика (100 балів)
  3. Іноземна мова або Географія (100 балів)

Чекаємо на тебе в Університеті Туган-Барановського!