Університет Туган-Барановського вітає з Днем батька

Друзі! Університет Туган-Барановського нагадує про свято – День батька, що цьогоріч відзначають 20 червня.

День батька в Україні. Як ідеться в указі президента “Про День батька”, метою свята є “створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї”, а також визнання ролі батька у вихованні дітей.

Зі свого боку, в Кабінеті міністрів, ухвалюючи указ, пояснили, що реалізація акта повинна посприяти підвищенню статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей.

Університет Туган-Барановського пропонує тематичні фільми для перегляду:

Батько нареченої (1991). День весілля — важливий і клопіткий день для нареченої, втім для батьків він не завжди означає щастя. Наприклад, Джордж Бенкс волів би не видавати заміж свою улюблену дочку Енні. Особливо за якогось Брайана, молодого хлопця з вищого суспільства, з яким Енні познайомилася в Європі лише три місяці тому. Джордж наляканий планами доньки, втім намагається миритися з весіллям, як може. Дженні ж залишається вірити, що батько не зіпсує їй весілля.

Місіс Даутфаєр (1993). Комедія про батька, який після розлучення з дружиною хотів частіше бачитись із сином та донькою. Йому в голову прийшла ідея — переодягнутися у жінку старшого віку і стати няненю для своїх дітей. У результаті його план провалився, втім йому вдалося довести дружині, що може бути хорошим батьком для своїх дітей.

2+1 (2016). Життя Самуеля було легким, безтурботним і сповненим захопленнями. Але все змінилося тоді, коли одна з його численних колишніх подруг підкинула йому немовля. Головний герой вирішує, що така проблема йому явно не по зубах, і відправляється на пошуки матері дитини Глорії. Все це обернеться низкою подій, які назавжди змінять життя Самуеля. Безуспішні пошуки в іншій країні призводять до того, що життя Сема кардинально змінюється. Сем стає каскадером, а дочка Глорія стає його сенсом. І все йде добре, поки через 8 років Глорія не сказала, що понад усе хоче побачити свою маму.

Інтерстеллар (2014). Ця історія про те, як люблячий батько-одинак в ролі Метью Макконахі виявляється ще й дуже хорошим пілотом та інженером. Йому доводиться покинути своїх рідних, аби врятувати людство і дізнатися, чи є майбутнє у всесвіті.

Привітайте своїх тат!