Студенти Університету Туган-Барановського долучилися до зустрічі «Легалізація праці – вимога сьогодення»

Зустріч «Легалізація праці – вимога сьогодення».

08.06.2021 року у виконкомі Металургійної районної у місті ради була проведена інформаційна зустріч зі студентами та випускниками районних закладів вищої, професійно-технічної, загальної середньої освіти щодо легалізації праці та працевлаштуванню.

У зустрічі брали участь представники Студради Університету Туган-Барановського: Анастасія Тарасова, МК-19 та Олександр Богун, МН-18.

Спікерами заходу були: начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, Ірина Рижкова та представники відділу забезпечення наповнення бюджету №4 Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, інспекції з питань праці та зайнятості.

Питання, які розглядалися:

•  Правильне оформлення найманих працівників;
  •  Укладання трудових договорів;
  •  Законодавчі зміни щодо легалізації ринку праці;
  •  Відрахувань до Пенсійного фонду та його додаток;
  •  Пенсійна реформа.