ДонНУЕТ вітає

Університет Туган-Барановського вітає бакалаврів ОП за спеціальністю 181 «Харчові технології» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

З 01 по 04 червня 2021 року в Університеті Туган-Барановського проходили захисти випускових кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» освітньої програми 181 «Харчові технології» заочної форми здобуття вищої освіти. Враховуючи карантинні обмеження, запроваджені через пандемію COVID-19, захисти відбуваються в змішаному режимі.

Здобувачами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців. Тематика кваліфікаційних робіт була достатньо різноманітною та відображала сучасні напрямки і інновації у ресторанному бізнесі. Студенти показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.

Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначають високий рівень виконання кваліфікаційних робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Результати захисту свідчать, що викладачами кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва робота по керівництву дипломними проектами проведена на достатньо високому рівні.

Чекаємо на зустріч з теперішніми бакалаврами вже у якості здобувачів наступного – другого (магістерського) рівня, як сходинки до успіху, кар’єрного зросту та процвітання!