Університет Туган-Барановського у Facebook

Друзі! Facebook – дуже популярна соцмережа. Тут можна не забути про День народження друга, знайти цікавий івент поблизу, або кидати виклики у грі підписникам. Університет Туган-Барановського звісно має сторінку на Фейсбуці, ось посилання https://www.facebook.com/donnuet.edu.ua/

Університет Туган-Барановського інформує: функції Фейсбуку про які ви не чули.

1. Нещодавно бачили недавно, але не можете його знайти? Загляньте в журнал дій. В «Журналі дій» фейсбук збирає всі ваші дії – лайки, коментарі і пости. Тож, якщо ви тиждень тому ставили лайк або коментарю, відмотайте журнал і знайдіть потрібний пост.
  2. Немає часу читати? Зберігайте посилання на потім! Якщо натиснути на кнопку в правому верхньому кутку поста, до якого прикріплене посилання, можна побачити кнопку «Зберегти посилання». Це закладка, вона дозволить прочитати матеріал потім. Переглянути свої закладки можна в розділі «Збережене».

Врахуйте, що в закладки додається тільки посилання, але не пост з нею; якщо ви хочете зберігати пости, то створіть закриту групу на одного себе (або додайте туди друзів) і діліться публікаціями в цю групу.

3. Набрид скайп? Телефонуйте через фейсбук. У месенджер Фейсбук вбудована можливість здійснювати відеодзвінки, і ця функція працює не гірше, ніж її аналоги в Skype та інших додатках. Причому дзвонити можна як з мобільних додатків, так і з браузера.

До речі, в Університету Туган-Барановського є рамки на Фейсбуці! Лінки на них нижче.

– встановлюєте як аватар (буде кнопка). Готово!