Університет Туган-Барановського представляє освітню програму «Енергетичне машинобудування»

Освітня програма «Енергетичне машинобудування» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує якісну освіту з широкими перспективами працевлаштування. Програма має практичну спрямованість, проходження практики та професійного стажування на підприємствах  які використовують штучний холод, зокрема харчової промисловості.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

За допомогою програми «Енергетичне машинобудування» в Університеті Туган-Барановського ви можете навчитися проектувати, експлуатувати, виготовляти, монтувати, налагоджувати та ремонтувати холодильне устаткування на підприємствах, які використовують штучний холод, в тому числі впроваджувати енергозберігаючі технології.

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноінженерну підготовку, яка сприяє розвитку наукового світогляду, творчих і лідерських здібностей, критичного мислення, проектного та конструкторського бачення, особистісно-професійних якостей.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних тренінгових програмах, зможете пройти практику на підприємствах, які використовують штучний холод, зокрема харчової промисловості. Ви матимете можливості для розвитку практичних навичок за рахунок вирішення завдань наближених до майбутньої професійної діяльності у сфері холодильних машин і установок та відвідування наукових гуртків.

На 4-му курсі ви можете попрактикуватися на регіональних підприємствах різних форм власності, які використовують штучний холод, зокрема харчової промисловості, отримати навички конструкторської діяльності, проектування та оцінювання; удосконалити умінні розробляти та обслуговувати холодильну техніку.

«До викладання на програмі залучений висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який використовує сучасні освітні технології та забезпечує підготовку фахівців, затребуваних на ринку праці України.

Ви отримаєте навички конструкторської діяльності, проектування, оцінювання, налагодження обслуговування холодильної техніки» – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, гарант освітньої програми Олександр Омельченко.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ

Для вступу на ОП необхідні скласти ЗНО з таких предметів як:

1. Українська мова або українська мова та література (100 балів)
  2. Математика (100 балів)
  3. Історія України або іноземна мова, або географія, або біологія, або хімія, або фізика (за вибором вступника) (100 балів)