Університет Туган-Барановського представляє: Освітня програма «Харчові технології»

Освітня програма «Харчові технології» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує високоякісну освіту в галузі харчових технологій та ресторанного господарства з привабливими перспективами працевлаштування на підприємствах харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

Програма має практичну спрямованість і передбачає поглиблену підготовку з харчових технологій та технологій в ресторанному господарстві, проходження практики на українських та закордонних підприємствах галузі.

«Навчаючись на освітній програмі «Харчові технології», завдяки висококваліфікованим викладачам та сучасному оснащенню навчальних лабораторій, студенти отримують ґрунтовні фундаментальні та професійно орієнтовані знання у сфері виробництва харчової та кулінарної продукції, отримують навички з організації технологічних процесів на підприємствах галузі, оволодівають сучасними методиками контролю якості сировини та готової продукції».

Никифоров Радіон, гарант освітньої програми «Харчові технології»

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Програма «Харчові технології» дозволяє сформувати професіонала у галузях харчових технологій та ресторанного бізнесу, розкрити творчі здібності й втілити їх на практику із застосуванням сучасного обладнання.

Протягом усього періоду навчання ви будете отримувати професійну підготовку з харчових технологій, тому що професійні дисципліни за даною програмою вивчаються з 1-го по 4-ий курси.

На 1-му курсі навчання ви також отримаєте ґрунтовну загальноосвітню підготовку, матимете можливість поглиблено вивчати іноземну мову, що створить фундамент для подальшого опанування дисциплін професійного циклу.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного рівня та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних українських та міжнародних програмах, зможете пройти практику на українських або закордонних підприємствах.

На 4-му курсі ви можете розвивати свої професійні навички протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. Із детальною інформацією про процедури вступу на навчання у 2021 році та переліком конкурсних предметів для вступу ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua

Для вступу на ОП необхідні скласти ЗНО з таких предметів як:

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія