Університет Туган-Барановського подорожує #тревелблог

Університет Туган-Барановського продовжує рубрику #тревелблог
Друзі! Продовжуємо подорожувати та відкривати для себе світ! Студент Університету Туган-Барановського Леван Гугунава ділиться світлинами і враженнями від гостинної Грузії!

Сванетія – не тільки самий крутий регіон Кавказу, а й відповідь на питання – що подивитися в Грузії. Сванетії – перше місце яке потрібно подивитися в Грузії влітку, тут знаходяться найвищі і найкрасивіші вершини і живуть Свани, у яких є мова, але немає писемності.

Є тут унікальне високогірне село Ушгулі – офіційно це найвище поселення в Європі. Крім найвищої вершини Грузії – Шхари біля підніжжя якої лежить Ушгулі, тут є близько 30 середньовічних сванських веж і практично повне бездоріжжя. Сванські вежі – друга після природи туристична пам’ятка Сванетії. Вони занесені до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

📸Надсилайте ваші фото з подорожей у дірект Інстаграму Університету Туган-Барановського. Давайте відкривати світ разом! 👀🌎