Університет Туган-Барановського подорожує #тревелблог

Університет Туган-Барановського продовжує рубрику #тревелблог. Друзі! Літо – це час подорожей і пригод. Відкриваємо світ разом з ДонНУЕТ.

Хаврова Катерина Сергіївна, директорка Навчально-наукового інституту бізнесу і гостинності Університету Туган-Барановського в місті Маріуполь ділиться світлинами з Баталії, Португалія.

Баталя розташована на заході Португалії, на сході округу Лейрія. Це містечко має дві назви:

• Баталя (порт. Batalha, «битва»; vila da Batalha, «містечко Баталя») — нова португальська назва, надана на пам’ять про велику переможну битву португальців над кастильцями при Алжубарроті 1385 року.
  • Віторія (порт. Vitoria, «перемога»; villa da Vitoria, «містечко Віторія») — стара назва, що зустрічається в хартії про самоврядування XVI століття.

Найвизначніші пам’ятки:

• Батальський монастир — колишній домініканський монастир XIV—XVI століття. Один зі найкращих зразків португальської готики. Об’єкт Світової спадшини ЮНЕСКО.
  • Церква Воздвиження Святого Хреста (порт. Igreja da Exaltação da Santa Cruz) — головна церква містечка. Збудована у ХVI столітті в мануельському стилі.
  • Каплиця святого дому милосердя (порт. Capela da Santa Casa da Misericórdia) — католицька каплиця. Збудована у ХVIІІ столітті в бароковому стилі.