Університет Туган-Барановського інформує: зустріч 1 курсів

Шановні першокурсники! 2 вересня о 9:30 в актовій залі Університету Туган-Барановського чекаємо на вас, аби продовжити знайомство зі студентським життям.
ПРОГРАМА ДНЯ:
  • 09.30 – Правила поведінки в стінах Університету та академічні правила (доповідач: перший проректор Никифоров Р.П.)
  • 10.00 – Завдання цивільного захисту Університету та план реагування в умовах надзвичайних ситуацій (фахівець з питань цивільного захисту Яковенко В.Л.)
  • 10.20 – Студентське самоврядування Університету: діяльність та особливості функціонування (доповідач: голова студентського самоврядування, студент 4 курсу, Гугунава Леван).
  • 10.40– перерва
  • 11.10 – Антикорупційна діяльність Університету (доповідач: Никифоров Р.П.)
  • 11.20 – Особливості бібліотечного обслуговування студентів Університету (доповідач: к.п.н Зінченко В.М.)
  • 11.50 – Громадська, патріотична, культурна та спортивна діяльність Університету
  • 12.00 – перерва
  • 12.30 – 3-га пара за розкладом
Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів.
До вашої уваги: