Університет Туган-Барановського інформує: Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Університет Туган-Барановського інформує: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

AHF Україна здійснює тестування на ВІЛ у власних сервісах: в Києві та Львові та у клініці Тестування та лікування в Одесі.

Якщо Ви шукаєте де можна безкоштовно протестуватись на ВІЛ за допомогою швидкого тесту в інших містах, будь ласка використайте інтерактивну мапу – https://freehivtest.org.ua/uk/locations-uk/ . Введіть регіон для пошуку найближчого до Вас пункту тестування у полі пошуку.

Також кожен в Україні може пройти діагностику на ВІЛ вдома. Перевірити власне здоров’я та здоров’я близьких можна через сайт prozdorovia.in.ua

Пройти скринінг, тобто визначити власні ризики інфікування ВІЛ, та замовити безкоштовний оральний тест на ВІЛ тепер стало можливо,  скориставшись опцією “Хочу обстежитись” на сайті prozdorovia.in.ua. Сайт запропонує користувачу пройти анкетування, аби дізнатись про власні ризики  інфікування на ВІЛ, та замовити тест додому або ж допоможе знайти найближчий пункт тестування у своєму місті.