Університет Туган-Барановського інформує: розвиток ключових навичок – успішна кар’єра

Кафедра маркетингу менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського ініціювала проходження курсу «Skills Lab: успішна кар’єра» в рамках вивчення дисципліни «Управління персоналом» серед здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня 3 року навчання.

Курс розроблено Центром «Розвиток КСВ» та платформою Career Hub за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України.

До вивчення курсу доучилися здобувачі ВО таких освітніх програм Університету Туган-Барановського: «Маркетинг», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», “Облік і оподаткування”, «Економіка», «Готельно– ресторанна справа».

У рамках курсу своїм досвідом поділилися фахівці та фахівчині провідних українських компаній: lifecellWatsons, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Укртелеком, Укренерго та Метінвест Холдинг.

Слухачі курсу розібралися із основними етапами розвитку кар’єри, дізналися про важливі навички, які потребують всі сучасні роботодавці. Сертифікати підтверджують успішне опанування матеріалу запропонованого курсу.

Фідбек від слухачів: «Спасибо за ссылку, курс и правда интересный. Очень  много  интересных спикеров.Особенно последняя девушкакоторая за презентации рассказывалаМного информации о лучшем оформлении резюме и о личном развитии. О том, что  сейчас  требуют  работодатели на рынке» Кушнірук А., ПТБД-18.