Університет Туган-Барановського інформує: підготовчі курси для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів на лінії зіткнення (навчання з 29.06 по 31.08.2021).

Запрошуємо молодь з ТОТ та населених пунктів на лінії зіткнення на підготовчі курси, що допоможуть підготуватися до навчання в університеті.

Вступ на курси без іспитів.

Навчання безоплатне.

Слухачі отримують щомісячну стипендію.

Надається безоплатне проживання у гуртожитку.

Навчатися на підготовчих курсах може особа з числа молоді, яка у поточному навчальному році завершила здобуття повної загальної середньої освіти.

Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують:

• навчання за основними предметами ЗНО;
  • стипендію у розмірі 4 588 грн.;
  • безоплатне проживання у гуртожитку;
  • заходи психологічного, культурно-освітнього, спортивного спрямування та інше.

Як вступити на курси?

1. Звернись до нас будь-яким засобом зв’язку та отримай запрошення, що дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ.

2. При перетині КПВВ покажи друковане чи електронне запрошення, щоб ти та особа, яка тебе супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.

3. Приїдь до нас до 20 червня та особисто подай:

• заяву;
  • копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
  • 4 фото (3х4);
  • освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) – видається у нас для заповнення.