Університет Туган-Барановського інформує: онлайн-лекція на платформі Ukraine Global Faculty

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests».

Дата та час: 14 лютого о 17:00.

Короткий опис до лекції:

Ця лекція ознайомить із деякими вдосконаленими алгоритмами машинного навчання, які дозволяють досягти найсучаснішої продуктивності для багатьох прикладних завдань.

Лінк на реєстрацію.

Про лектора:

Volodymyr Kuleshov — доцент Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктор філософії.

Отримав ступінь бакалавра з математики та інформатики в Університеті Макгілла, а також ступінь доктора філософії у Стенфордському університеті в галузі комп’ютерних наук, де він отримав нагороду Артура Семюеля за найкращу тезу.

Сфера наукових інтересів — машинне навчання та його застосування в наукових відкриттях, здоров’я та сталий розвиток. Його роботи були представлені в журналах Nature Biotechnology, Nature Medicine, Nature Communications і Scientific American. Він отримав стипендію аспіранта NSERC і аспіранта Стенфордського університету. Є співзасновником і головним технологом Afresh, стартапу, який зосереджується на автоматизації ланцюга постачання продуктів харчування за допомогою штучного інтелекту з метою зменшення харчових відходів.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

221 разів прочитано