Університет Туган-Барановського інформує: Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти

Університет Туган-Барановського інформує: Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти

Розклад виступів спікерів у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу”. https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii

10 Червня, Четвер

· Відео про Дубай

· Віце-президент і прем’єр – міністр ОАЕ, правитель емірату Дубай Мухаммад бин Рашид аль Мактум розповість про історію і досягнення Дубаю, розвиток ОАЕ та відповість на запитання.

· Генеральний директор Tesla і Space-X Елон Маск розповість про освоєння Марсу, штучний інтелект, новітні технології та проблеми якісної освіти.

11 Червня, П’ятниця

· Президент Франції Еммануель Макрон виступить на тему міжнародної безпеки, подолання бідності та пандемії короновірусу.

· Засновник ALIBABA GROUP Джек Ма розповість про вміння вчитися на помилках, наполегливість, управлінські компетентності, необхідні для формування успішної особистості та перетворення світу.

14 Червня, Понеділок

· Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг розповість про майбутнє соціальних мереж, нові технології та виклики перед якими постало людство, а також разом з популярним професором Ноєм Харірі обговорять проблеми освіти, навчальні компетентності та теорію життєвого успіху.

15 Червня, Вівторок

· Засновник корпорації Amazon Джефф Безос розповість про життєвий шлях та управлінські компетентності, дасть поради керівникам установ.

16 Червня, Середа

· Канцлер ФРН Ангела Меркель розповість про свій життєвий шлях, цінності та компетентності, які їй допомогли та визначили її життя.

· Письменниця Джоанн Роуллінг виступить на тему життєвого успіху та вміння вчитися на своїх і чужих помилках, а також разом з лауреатом премії Оскар, актором Енді Редмейном обговорить проблеми виховання дітей, інклюзії, літературної творчості та відповість на запитання.

17 Червня, Четвер

· Віце-президент США, сенатор Камала Харріс виступить на тему важливості перемоги, перспектив Америки та шляхів подальшого розвитку світу

· Професор Ной Харірі та кінозірка, лауреат премії Оскар Наталі Портман обговорять проблеми толерантності, гендерної рівності і прав людини.

· Пулітцерівський лауреат Ейлін Салліван розповість про власну творчість та важливість навчання.

18 Червня, П’ятниця

· Колишня прем’єр – міністр Великобританії та сенатор Тереза Мей поділиться власними підходами до управлінської практики та побудови мерітократичного суспільства у Великобританії та країнах Співдружності Націй.

· Футболіст Девід Бекхем розповість про успіх, навчання, терпіння та перемоги.

· Лауреат премії Оскар Дженніфер Лоуренс виступить по проблемі боротьби з корупцією в США та усьому світі.

· Лауреат премій Греммі та Золотий Глобус, актор Вілл Сміт поділиться своїм досвідом в сфері формування професійної кар’єри, компетентностей, мотивації у досягненні успіху.

21 Червня, Понеділок

· Колишній президент США, Нобелівський лауреат Барак Обама розповість про свій життєвий шлях, важливість освіти і компетентностей, цінності і мотивацію.

· Лауреат премії Оскар Енн Хеттевей розповість про важливість сімейних цінностей та виховання.

· Лауреат премій Оскар і Греммі Леді Гага розповість про ментальне здоров’я, творчість, формування особистості та мотивацію.

· Пулітцерівський лауреат Техимба Джесс розповість про власний життєвий шлях і літературну творчість.

22 Червня, Вівторок

· Прем’єр – міністр Канади Джастін Трюдо у виступі наголосить, чому потрібно бути хоробрим, яким чином добиватися успіху та перетворювати навколишній світ.

· Кіноакторка Дженніфер Еністон розповість про формування особистості, цінності, компетентності та успіх.

· Відомий вчений, професор Нуріель Рубіні розповість, коли й чим закінчиться світова економічна криза та пандемія короновірусу.

· Лауреат премії Греммі, співачка Селена Гомес розповість про навчання, мотивацію, компетентності та віру в себе для формування успішної особистості.

23 Червня, Середа

· Колишня перша леді і держсекретар США Хілларі Клінтон надасть поради у виборі життєвого шляху, навчальних компетентностей, вмінню правильно ставити цілі та досягати іх.

· Популярний актор і спортсмен Дуейн Джонсон розповість про спортивну і акторську кар’єру та власні підходи до виховання і навчання дітей.

· Пулітцерівський лауреат Дєвід Блайт розповість про свободу, власний життевий шлях і літературну творчість.

· Лауреат премії Оскар, акторка Наталії Портман розповість про свій життєвий шлях, важливість освіти і компетентностей, дасть поради щодо збалансування кар’єри, сім’ї та успіху.

24 Червня, Четвер

· Засновник Microsoft Білл Гейтс розповість про наполегливість, вміння йти до поставленої цілі та компетентності, необхідні для перетворення світу.

· Посол Доброї Волі ООН, правозахисниця Муніба Мазарі розповість про проблеми інклюзіі.

· Засновник Університету Сингулярності, футуролог, професор Пітер Даймондс розповість про технології, необхідні компетентності та перетворення навколишнього світу до 2050 року.

· Лауреат премії Греммі, відома співачка та акторка Ріанна розповість про навчання, мотивацію, компетентності та віру в себе для формування успішної особистості.

25 Червня, П’ятниця

· Виконавчий директор Google Сундар Пічаї у свому виступі зупиниться на проблемах управління корпораціями і установами в період пандемії короновіруса.

· Лауреат премії Оскар, актор Том Хенкс поділиться своїм досвідом в сфері формування професійної кар’єри, компетентностей, мотивації у досягненні успіху.

· Лауреат премії Оскар, акторка Емілі Блант розповість про свій життєвий шлях, важливість освіти і компетентностей, дасть поради щодо виховання дітей.

· Нобелівський лауреат Малала Юзефзай розповість про боротьбу за права жінок і дітей, а потім разом з послом Доброї Волі ООН, актрисою Еммою Вотсон зупиниться на проблемах гендерної рівності, освіти і виховання.

28 Червня, Понеділок

· Генеральний директор Apple Тім Кук у свому виступі зупиниться на проблемах важливості освіти, навчальних компетентностях, ньюансах управління корпораціями і установами і перетворенні оточуючого світу.

· Популярна акторка Дженніфер Лопес розповість про свій життєвий шлях, важливість освіти і компетентностей, дасть поради щодо збалансування кар’єри, сім’ї та успіху.

· Нобелівський лауреат Пол Кругман розповість про майбутнє капіталізму і демократії в Америці та всьому світі.

29 Червня, Вівторок

· Американська акторка, посол Доброї Волі ООН, лауреат премії Оскар та трьох премій Золотий Глобус Анджеліна Джолі зупиниться на глобальних проблемах людства.

· Популярна співачка, лауреат премії Греммі Шакіра виступить на тему доступності освіти та розповість про проект щодо відкриття шкіл для бідних дітей у різних частинах світу.

· Лауреат премії Оскар, актор Леонардо ді Капріо та активістка Грета Тунберг виступлять на тему екологічних компетентностей та глобального потепління.

· Пулітцерівський лауреат Джуно Діас розповість про власну творчість та владу кохання

30 Червня, Середа

· Американський інвестор, бізнесмен, письменник Роберт Кійосакі розповість про виховання, освіту, цінності, компетентності, мотивацію і успіх.

· Лауреат премії Греммі, відома виконавиця Тейлор Свіфт розповість про навчання, мотивацію, компетентності та віру в себе для формування успішної особистості.

· Канадський клінічний психолог і професор психології Торонтського університету Джордан Петерсон розповість про 12 правил щасливого життя та формування успішної особистості.

· Американський астрофізик, філософ і письменник Ніл Деграсс Тайсон розповість про роль і розвиток науки в сучасному світі.

1 Липня, Четвер – 2 Липня, П’ятниця

· Кінопродюсер Стівен Спілберг виступить з мотиваційною промовою про свій життєвий шлях та дасть поради як добиватися успіху.

· Нобелівський лауреат Джозеф Стігліц розповість про виклики, перед якими опинилося сучасне суспільство та шляхи іх подолання у ХХІ столітті.

· Кіноактор та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер надасть поради, як сформувати правильні життєві компетентності та стати успішним.

· Нобелівські лауреати Пол Мілгром та Пол Ромеро розкажуть про результати своїх наукових досліджень для розвитку людства

5 Липня, Понеділок

· Прем’єр –міністр Пакістану Імран Хан розповість про власний життєвий шлях від актора до лідера 600-мільйонної країни. Дасть поради щодо управління, особистих взаємин з людьми, комунікації та успіху.

· Мотиваційний оратор, актор, меценат, письменник Нік Вуйчич розповість про проблеми інклюзії.

· Лауреат премії Золотий Глобус, актор Джим Керрі виступить по проблемі мотивації, творчості та компетентностей.

· Пулітцерівський лауреат Стейси Чиф розповість про власний життевий шлях і літературну творчість.

6 Липня, Вівторок

· Колишній президент США Білл Клінтон виступить щодо важливості життєвих цінностей, освіти та формування правильних компетентностей.

· Відома актриса, співачка і модель, Міс Світу 2000 Пріянка Чопра розповість про свій життєвий шлях, важливість освіти і компетентностей, дасть поради щодо виховання дітей.

· Професор Ной Харірі виступить на тему майбутнього розвитку освіти та компетентністного підходу.

7 Липня, Середа

· Відомий індійський йог і мислитель Садхгуру розповість про розвиток інклюзивної свідомості.

· Лауреат премії Греммі, відома американська акторка Рашида Джонс розповість про свій життєвий шлях та потребу завжди обирати любов у всіх її проявах.

· Американський фінансист, бізнесмен, мільярдер, письменник Рей Даліо розповість про глобальну економіку та зміни, які очікують світ і людство.

8 Липня, Четвер

· Американський мультимільярдер Дан Пенья розповість про виховання, освіту, цінності, компетентності, мотивацію і успіх.

· Відома американська співачка, лауреат 73 міжнародних музичних премій і нагород, Кеті Перрі розповість про проблеми життєвого вибору та формування успішної особистості.

· Відомий канадський письменник і філософ Боб Проктор розповість про цінності, компетентності, мотивацію і успіх.

9 Липня, П’ятниця

· Президент США Джозеф Байден розповість про глобальні виклики, які стоять перед США та Людством, свої перемоги й поразки, вибір життєвого шляху, а також проблеми якісної освіти.

10 Липня, Субота – 14 Липня, Середа

· Підготовка та відправка короткого україномовного есе на тему: “Як участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу” вплинула на формування Вашої Особистості та бажання перетворення Оточуючого Світу?”

15 Липня, Четвер

· Видача Міжнародного Сертифікату про успішне проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу”

413 разів прочитано