Університет Туган-Барановського інформує: мастер-клас на тему «Особливості професії HR менеджера»

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського на платформі MS Teams 19.10.2021 відбувся майстер-клас на тему «Особливості професії HR менеджера».

До даного майстер-класу були залучені здобувачі ВО бакалаврського рівня 2, 3 та 4 курсів спеціальностей «Маркетинг», 4 курсу спеціальності «Харчові технології» та 2 курсу спеціальності «Менеджмент».

Модератор майстер-класу – Шаповалова Інесса Вадімівна, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування.

Спікер заходу Ольга Барлет – LeadRecruiter/HR менеджер міжнародної компанії з розробки відеоігор «tinyBuild».

Члени жюрі:

• Неізвєстна Олена Володимирівна, директор науково-навчального інституту економіки, управління та адміністрування, доцент, кандидат економічних наук
  • Башмаков Лев Миколайович, керівник веб-студії Хостеринг – створення та просунення сайтів.
  • Ільченко Ігор Володимирович, начальник відділу з питань реклами Криворізької міської ради
  • Новицька Інна – експерт в області підбору та управління персоналом, власниця консалтингової компанії «НОВА ПЕРСОНА», НR блогер yotube-канал «Мисливиця за головами», засновник НR-клубу «НОВА ПЕРСОНА»
  • Лобас Едуард – СЕО компании Webinerds, Program Manager and Lecturer курса IT Dnipro BizSchool, Co-Founder @ KRANONIT, Supervisory Board Member@ IT Dnipro BizSchool,

Під час майстер-класу спікер визначила особливості професії HR менеджера, розвиток даної професії, висвітлила складнощі, з якими може мати справу HR менеджер та обов’язки професіонала на даній посаді.

Особливу зацікавленість в студентській аудиторії викликали питання формування професійних та особистісних компетенцій, особливостей корпоративної культури, професійного вигоряння, питання формування нових професійних НR-напрямів. Формат дискусії дозволив студентам висловлювати свої погляди, задавати питання та отримати вичерпні відповіді.В результаті проведеного майстер-класу студенти отримали новий досвід та знання, та із задоволенням діляться своїми враженнями:

Попова Юлія, студентка групи МК-18:

Майстер-клас був дійсно цікавим та корисним. Особисто я дізналася для себе нову інформацію щодо сучасних HR-професій, пов’язаних з маркетингом, а саме про роль Employer Brand Manager, який розвиває бренд компанії-роботодавця на ринку, а також про нову спеціалізацію, яка тільки почала набирати обертів – MarHR або HR-маркетолог, який досліджує та займається налагодженням зв’язку з потенційною цільовою аудиторією через різні канали комунікації та бере активну участь у медійному просторі.

Топорков Дмитро, студент групи МК-20:

Дуже класний майстер клас! Незважаючи на те що мене більше цікавило розробка відеоігор у компанії tinyBuild, я відкрив для себе нову керівну посаду компанії: HR менеджер. На мою не скромну думку, це одна з найважливіших керівних посад компанії, адже мета не тільки управляти відділом кадрів, але й мотивувати працівників до самовдосконалення, зростання продуктивності праці та запобігання “професійного вигоряння”.
Висловлюємо подяку спікеру Барлет Ользі за мастер-клас, що проведений на високому професійному рівні. Маємо надію на подальшу співпрацю.