Університет Туган-Барановського інформує: Конкурс наукових та навчальних видань

Конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології».

Відповідно  до  листа  Сумського   національного   аграрного   університету від 09.09.2021 N 2531 директорат науки та інновацій Міністерства освіти i науки України інформує про проведения у 2021 році Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології».

Метою конкурсу є популяризація наукових i методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.

Організаторами конкурсу виступають Сумський національний аграрний університет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти i науки України, Громадська організація «Інноваційний університет», ТОВ «Видавничо-торговий дім «Університетська книга», ТОВ “Видавничий дім “Гельветика”, ПП “Видавництво “Олді+; Baltija Publishing (м. Рига, Латвія), Adam Marszalek Publishing (м. Торунь, Польща).

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

• соціо-гуманітарні та економічні науки;
  • інженерно-технологічні науки;
  • агробіологічні науки та ветеринарні науки;
  • електронне видання.

У разі зацікавленості, запрошусмо долучитись до участі у зазначеному заході.

Більше інформації про Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології» міститься за посиланням: https://science.snau.edu.ua/konkurs-naukovix-i-navchalnx- vidan/.

Телефон для довідок: +38(0542)701075.