Університет Туган-Барановського інформує: День волонтера

В 1985 році на 40-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було започатковано Міжнародний день волонтера, який відзначається 5 грудня. 14 вересня 1990 року на ХІ Всесвітній Конференції Міжнародної Асоціації Добровольчих Зусиль була прийнята Загальна Декларація Волонтера. Волонтерство — це добровільна, суспільно корисна та безоплатна допомога. Волонтером може стати будь-хто, важливо — мати щире бажання допомогти іншим.

У важкі часи війни Університет Туган-Барановського не залишився осторонь. Студенти на викладачи брали участь в плетинні сіток, збирали допомогу військовим пораненим в лікарні та багато інших справ. Не називаємо прізвищ наших волонтерів, бо мають переконання в тому, що роблять те, що повинні робити зараз. Це – їх обов’язок, робити посильний внесок в спільну справу.