Університет Туган-Барановського інформує: День вдячності волонтерам

Університет Туган-Барановського інформує: 20 квітня відзначається День вдячності волонтерам!

20 квітня у світі щороку відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу та відвагу здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Зважаючи на ризики шахрайства у цій сфері, волонтерську діяльність не оминуло правове регулювання. Так, 19 листопада 2011 року прийнято Закон України «Про волонтерську діяльність». Відповідно до ст.1 цього закону, волонтерська діяльність – добровільна соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт та послуг).

Сьогодні, під час війни в Україні рівень волонтерства зростає щодня! Зростає віра в людей, які, напевно, можуть знайти і дістати найдефіцитніший товар. Університет Туган-Барановського також доєднується до волонтерських ініціатив у Кривому Розі та за його межами. Вдячні кожному, хто підтримує і вірить!

Волонтерська організація Ukraine Alive 2022