Університет Туган-Барановського інформує: День Святого Миколая

Університет Туган-Барановського інформує: 19 грудня відзначається День Святого Миколая.

Щорічно в Україні День Святого Миколая відзначається 19 грудня – зимовий, а весняний – 22 травня. Взимку цього свята особливо чекають діти, так як, згідно з традицією, святий залишає у них під подушкою солодощі та подарунки. День Святого Миколая припадає на  Різдвяний піст.

Вважалося, що після 19 грудня починаються сильні морози. Селяни в цей день варили пиво і ставили в церкві свічку, благаючи Чудотворця про всілякі блага і хорошому врожаї в наступному році. Господині пекли пироги, накривали святкові столи і запрошували сусідів в гості, щоб разом шанувати пам’ять Святого Миколая і відзначати свято.

Ви можете підтримати давню традицію, приготувати смачну вечерю, зібратися у вузькому сімейному колі або покликати родичів.

Університет Туган-Барановського вітає всіх зі святом!