Університет Туган-Барановського інформує: безкоштовна вакцинація від АрселорМіттал Кривий Ріг

Є можливість безкоштовно вакцинувати від грипу працівників закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти міста. Якщо є бажаючі – просимо зареєструватися на вакцинацію через форму https://forms.office.com/e/BwBsubFthk.

Списки формуємо до  25.01.2023.Після реєстрації ми з Вами обов’язково зв’яжемося і повідомимо про дату та час. Плануємо почати вакцинацію з 26.01.23 (у другій половині дня).

Місце: поліклініка АрселорМіттал Кривий Ріг (район Червоної)Вакцина: ДжіСі ФлюВакцинація не дає 100% гарантію того, що Ви не захворієте грипом, вона робить Ваші імунітет більш стійким до грипу. Відповідно, якщо Ви захворієте, то хворобу перенесете легше та вбережетеся від летальних випадків. Спосіб застосування та дози.Вакцина призначена для внутрішньом’язового введення. Однократна  імунізація необхідна щорічно у таких дозах:– діти віком від 6 місяців до 3 років: доза 0,25 мл (7,5 мкг);– діти віком від 3 до 8 років: доза 0,5 мл (15 мкг);– діти віком від 9 років та дорослі: доза 0,5 мл (15 мкг).  Діти віком до 9 років, які раніше не були щеплені або не були інфіковані грипом, повинні бути  щеплені два рази з інтервалом не менше ніж 4 тижні у вищезазначеній дозі.Щеплення на території України проводяться згідно з вимогами діючих наказів МОЗ України.

134 разів прочитано