Університет Туган-Барановського допомагає блок-постам, біженцям та евакуйованим

Що таке війна наш Університет Туган-Барановського знає дуже добре. Ще більше ми знаємо, яку важливість мають громадська згуртованість та спільна праця на захист Батьківщини. Тому з перших хвилин колектив долучився до забезпечення оборони міста та допомагає біженцям та евакуйованим.

З перших днів доннуетівці завантажували пісок та розвантажували на блок-постах ТрО.
Збираємо кошти та закуповуємо для блок-постів найнеобхідніше. Поки зібрали лише 12000 грн (особисті кошти), але це тільки за 2 дні. Далі буде!

Окремо хочемо висловити подяку священнослужителю, який у Епіцентрі підійшов до нас та дав грошей на допомогу ВСУ. Любий друже, не знаємо вашого ім’я та конфесії, але знаємо, що ви велика людина. На ваші гроші куплено ковдри, що зігріють наших військових. (Якщо ви це прочитаєте, зв’яжіться з нами, будь ласка).

Приєднуємось! Єднаємось! Долучаємось! всі, хто має можливість, ідеї або потреби!