Універсиет Туган-Барановського інформує: фестиваль імені Кузьми Скрябіна

12 вересня – V Криворізький фестиваль пісні та поезії імені Кузьми Скрябіна

Цього року п’ятий, ювілейний пісенно-поетичний конкурс-фестиваль імені відомого українського співака, композитора, автора пісень, письменника та шоумена Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка)  розпочнеться о 16.00 на сходинках Палацу молоді і студентів Криворізького національного університету. Свої твори глядачам подарують  відомі у Кривому Розі й Україні виконавці. Професійне  журі  оцінюватиме учасників в трьох номінаціях: найкращий кавер на пісню Кузьми Скрябіна, найкраща авторська пісня,   найкраща авторська поезія.

Вже традиційно участь в організації та проведенні конкурсу-фестивалю візьмуть студенти та співробітники Університету Туган-Барановського.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 10.09.2021 року включно.

Телефон оргкомітету: (097) 691-57-27.

Посилання на групу у Facebook.

Організатори фестивалю щиро запрошують городян та гостей міста відвідати концертну програму, підтримати оплесками талановитих артистів і вшанувати пам’ять відомого Українця.