Університет Туган-Барановського інформує: День толерантності

Університет Туган-Барановського інформує: 16 листопада відзначається Міжнародний день терпимості (толерантності).

Саме в цей день, 26 років тому, ухвалили Декларацію принципів терпимості, що містила у собі інформацію про рівність будь-кого, незалежно від віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Декларації прав людини, що вважає неприйнятним прояви дискримінації, недопущення геноциду.

У статті 2 Декларації говориться, що для того, щоб зробити суспільство більш терпимим, держави мають ратифікувати існуючі міжнародні конвенції з прав людини, і, якщо це необхідно, розробити нове законодавство з метою забезпечення в суспільстві принципу рівних прав та можливостей для всіх груп та окремих людей.

Що ж таке терпимість/ толерантність? Як це поняття розуміють студенти та викладачі Університету Туган-Барановського – дивіться у відео.