Ukraine Global Faculty запрошує на онлайн-лекцію

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty від доцента, директора магістерської програми зі штучного інтелекту у Наньянському технологічному університеті (Сінгапур) Dr. Adams Wai-Kin Kong – «Risk and Safety Concerns in Deep Networks».

Дата та час: 06 травня 2024 о 20:00.

Короткий опис до лекції:

За останні роки глибинні мережі продемонстрували свої потужні можливості, часто перевершуючи експертів-людей, таких як AlphaGO. Багато з них були впроваджені в реальні додатки, створюючи велику цінність для бізнес компаній. Через їхній великий вплив на людину і суспільство в цілому, багато хто почав замислюватися над потенційними ризиками глибинних мереж. На початку лекції спікер представить загальну інформацію про хакерські атаки, включаючи атаки “чорного ящика” та “білого ящика”, а також методи ідентифікації, в тому числі інтегровані градієнти. Потім доповідач поділиться, як використовувати методи атрибуції, зокрема інтегровані градієнти, які спочатку були розроблені для пояснення глибинних моделей, а також для вивчення ризиків атак, що можуть передаватися. Так само, як і вихідні дані глибинних мереж, атрибуції можуть бути об’єктом маніпуляцій з боку зловмисників. У другій частині доповіді спікер розкаже про те, як захистити дані атрибуції від атак зловмисників.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/skisn

Dr. Adams Wai-Kin Kong – основні факти про його професійне життя:

Доктор Адамс Вай-Кін Конг отримав ступінь доктора філософії в Університеті Ватерлоо, Канада. Його наукові роботи оприлюднені на провідних міжнародних конференціях та опубліковані у всесвітньовідомих наукових виданнях зі штучного інтелекту. Одна з його статей була обрана як головна стаття IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Transactions on Pattern Analysis and Machine Intelligence, а друга – отримала відзнаку як Honorable Mention by Pattern Recognition. Доктор Конг увійшов до рейтингу 2% найкращих науковців Стенфордського університету. У 2012 його аспіранти отримали нагороду за найкращу студентську роботу на п’ятій міжнародній конференції ІЕЕЕ з біометрії: Теорія, застосування та системи (BTAS), а у 2013 – на Міжнародній конференції IEEE з біоінформатики та біоінженерії. У 2016 д-р Конг отримав нагороду найкращого рецензента від BTAS. Працює консультантом в судових справах у Сінгапурі та асоційованим редактором журналу IEEE Transactions on Information Forensics and Security (Інформаційна криміналістика та безпека). У 2022 д-р Конг був номінований на премію “Викладач року в галузі бізнес-аналітики” і отримав нагороду від своєї школи. Його наукові інтереси охоплюють розпізнавання образів, глибинне машинне навчання та його застосування в енергетиці, охороні здоров’я та біометрії.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!