Участь викладачів Університету Туган-Барановського в «Тижні знань 2021» ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг

Викладачі кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського взяли участь в освітньому проєкті «Тиждень знань 2021» компанії «Арселор Міттал Кривий Ріг», що проходив з 14.06. по 18.09.2021 в онлайн форматі.

В рамках проекту було запропоновано велику кількість майстер-класів на сучасну та досить актуальну тематику. Особливу зацікавленість викликав майстер-клас на тему «DISC як інструмент ефективних комунікацій», який був проведений Головань Марією, внутрішнім тренером ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, спеціалістом відділу з роботи з навчальними закладами, екскурсоводом та гідом. Яскрава презентація супроводжувалась професійним поясненням спікера, що дозволило з’ясувати доцільні інструменти комунікацій для відповідних психотипів людей. Особливо приємним є те, що Головань Марія закінчила Університет Туган-Барановського.

Висловлюємо вдячність організаторам проєкту за можливість участі та маємо надію на участь у «Тижні знань 2022» в офлайн форматі.