Участь Університету Туган-Барановського у Міжнародному туристичному форумі «Туризм в Україні: виклики та відновлення»

21 березня 2023 року викладачі та студенти кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського взяли участь у Міжнародному туристичному форумі «Туризм в Україні: виклики та відновлення».

Організаторами Форуму виступили кафедра регіоналістики і туризму КНЕУ у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Державним агентством розвитку туризму України, Асоціацією готельних об’єднань та готелів міст України, Херсонським державним аграрно-економічним університетом та Батумським державним університетом імені Шота Руставелі (Грузія).

Мета форуму: формулювання візії та окреслення шляхів повоєнного відновлення українського туризму.

Основними тематичними напрямами форуму були:

1. Наслідки військової агресії росії для розвитку туризму: міжнародний, національний і регіональний аспекти.

2. Вітчизняний туроперейтинг: нові формати діяльності та турпродукти в умовах воєнного стану.

3. Трансформація підприємств готельного господарства в післявоєнний час.

4. Візія та стратегії повоєнного відновлення українського туризму.

5. Удосконалення публічного управлінняв сфері туризму у повоєнний період.

6. Міжнародний досвід відбудови туристичного сектору після збройних конфліктів та катастроф.

7. Новітні тенденції розвитку міжнародних туристичних ринків: уроки для України.

8. Місце України у майбутньому світовому туристичному просторі: наслідування поширених практик та площадка для інновацій.

9. Шляхи удосконалення системи професійної освітидля галузітуризму та сфери гостинності.

У заході взяли участь вітчизняні та міжнародні експерти з розвитку туризму, народні депутати України, керівники Державного агентства розвитку туризму України, управлінь туризму обласних державних адміністрацій та міст України, викладачі та науковці українських вишів.

Колектив кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського висловляє вдячніть за можливість долучитися до обговорення таких актуальних проблем!

Відновлюємо туризм та HoReCA разом!