Участь науковців ДонНУЕТ у журі І Міжрегіональної науково-творчої конференції «Україна єдина – творчість молодих»

28 лютого 2019 року в Криворізькому будівельному коледжі вперше пройшли Міжрегіональна конференція «Україна єднає – творчість молодих» та конкурс наукових робіт «Розвиток міста, згідно обраної професії». У конференції та конкурсі наукових робіт брали участь студенти не тільки ПТНЗ нашого міста, але й студенти ПТНЗ з м. Дніпро, м. Харкова та м. Кам’янець-Подільського. Мета конференції – посилити інтерес у студентів коледжів до поглибленого вивчення своїх професій,  творчого опанування новітніми технологіями, обґрунтування доцільності їх застосування та розвиток навичок презентації.

Молоді вчені представили нові ідеї, цікаві доповіді й проекти щодо розбудови нашого міста, експлуатації та ремонту електромеханічного обладнання й автоматичних пристроїв, щодо використання різних видів пластикадів у будівництві, прожиткового мінімуму нашої країни та шляхів подолання межі бідності, про стан навколишнього середовища Кривого Рога, проаналізували будівельну тематику в періодичних видання Криворіжжя і дослідили роль культурології у формування сучасної молоді.

До журі конференції організатори запросили групу викладачів ДонНУЕТ, серед яких: завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Волошина С.В., доцент кафедри технологій в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Горяйнова Ю.А., в.о. завідувача кафедри українознавства Зінченко В.М., доцент кафедри вищої математики та інформаційних систем Серебреников В.М.

У роботі конференції взяли участь студенти і викладачі коледжів як Кривого Рогу, так і інших міст України. На розгляд судів були представлені десятки презентацій доповідей, автори яких переконливо представили перспективи розвитку промисловості, будівництва, економіки, галузей творчої діяльності. На підведенні підсумків конференції були відзначені найкращі доповідачі та команди дослідників, а також їх керівники. Члени журі та учасники були одностайними у побажанні продовжити роботу конференції у наступному році.

0 replies