Презентація туристичних можливостей Кривого Рогу від туристичного оператора «Krasin Tour»

Викладачі кафедри міжнародної економіки та туризму і студенти спеціальності «Туризм» відмітили 14 лютого участю у захопливому майстер-класі від менеджера туристичного оператора «Krasin Tour» Головань Марії, яка у професійній презентації туристичних можливостей Кривого Рогу довела, що у місті можливий розвиток туризму, і не тільки індустріального!

Про розвиток індустріального, промислового туризму у Кривому Розі відомо, напевно, кожному мешканцю міста, проте не кожен знає про історичні, культурні та природні туристичні локації рідного краю. Так, надихнути на подальше ознайомлення з містом, його історією та туристичними об’єктами вдалося Головань Марії завдяки її натхненної доповіді.

Використовуючи інтерактивні методи презентації, студентам було проведено віртуальну екскурсію містом, запропоновано відвідати туристичні локації, такі як Криворізький історико-краєзнавчий музей, Скансен гірської техніки під відкритим небом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Геологічний Скансен в парку ім. Івана Савицького, Музей трудової слави, сквер «Музи творчості», Дитячий парк імені Юрія Гагаріна, Арт-майдан, Атріум та багато інших.

Екскурсійна справа одна з багатьох можливостей реалізації професійних навичок студентів спеціальності «Туризм». Наявність багатьох туристичних атракцій у Кривому Розі дозволяє студентам отримати практичний досвід у цій сфері вже під час навчання в університеті.

Для визначення подальших професійних вподобань студентів, колективом кафедри заплановано ряд зустрічей з професіоналами туристичної галузі, які на особистому прикладі готові ще раз довести наявність переваг та широкий спектр можливостей працевлаштування у цій сфері!

0 replies