Участь ДонНУЕТ у відзначанні у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

На виконання Указу Президента України від 03.04.2019 № 99/2019 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» студенти та викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського у кількості 27 чол. за запрошенням Виконкому Металургійної районної у місті ради 08 травня 2019 року взяли участь в урочистому мітингу та церемонії покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів 6 окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції залізничних перевезень «Кривий Ріг – Червона»).

0 replies