Міська учнівська підсумкова конференція Криворізького осередку Дніпропетровського регіонального відділення Малої академії наук України

На базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради 17 травня 2019 року провів Міську учнівську підсумкову конференцію Криворізького осередку Дніпропетровського регіонального відділення Малої академії наук України.

Учасникамии конференції стали криворізькі старшокласники – слухачі ДВ МАН, дійсні члени МАН України; викладачі ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського; методисти комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради.

Завдання конференції:

• Підведення підсумків роботи з організації учнівської науково-дослідницької діяльності в системі партнерської співпраці закладів загальної середньої, позашкільної освіти з Дніпропетровським регіональним відділенням МАН України.
  • Формування позитивної мотивації учнів-членів МАН України до оновлення змісту і форм навчання в системі МАН.
  • Створення психолого-педагогічних умов для самореалізації інтелектуально-обдарованих дітей та підтримки учасників інтелектуальних змагань.

З вітальним словом до учасників підсумкової конференції звернулася Карабаза Ірина Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу і менеджменту.

Відкрила підсумкову конференцію Криворізького осередку Дніпропетровського регіонального відділення Малої академії наук України Данилович Людмила Ярославівна, методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради, яка підбила підсумки 2018-2019 навчального року ДВ МАН України.

Про перспективи співпраці та простір відкритої комунікації науковців та учнів-членів МАН України говорили:

Погребняк Андрій Володимирович, доктор технічних наук, професор кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання;

Удовіченко Ганна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін;

Остапенко Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін.

Конференція закінчилася урочистим врученням дипломів переможцям і призерам І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019 року.

0 replies