ДонНУЕТ знає

Участь ДонНУЕТ у дискусійній платформі «Проблеми якості підготовки фахівців за спеціальністю «Менеджмент»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня якості, Центром академічної етики та досконалості в освіті “Етос” (http://ecsr.org.ua) проведена дискусія, поштовхом до якої стала стаття лідера руху за якість і організаційну досконалість в Україні, Президента Української асоціації досконалості та якості Петра Яковича Калити («Підготовка менеджерів в Україні. Що ширше: управління чи менеджмент» опублікована в Педагогічній газеті України, № 4 (278), 2020, у рубриці «Якість освіти» і на сторінці Центру “Етос“: http://ecsr.org.ua/node/219 ). 

У події взяли участь завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, д.е.н. Іванова Наталя та асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса. 

Спікерами зазначеного заходу були Петро Калита, Президент Української асоціації досконалості та якості; Ляшенко Олександра, доктор економічних наук, професорка, експертка із соціальної відповідальності; Кабаков Юрій, кандидат технічних наук, член Міжнародної Гільдії професіоналів з якості; Сингаївська Алла, кандидат філософських наук, експертка із соціальної відповідальності та академічної доброчесності Магазинщикова Ірина, кандидат економічних наук, доцент та інші експерти. 

Президентом Української асоціації досконалості та якості Петром Калитою були визначені типові проблеми щодо підготовки фахівців зі спеціальності «Менеджмент», які і стали об’єктами дискусії. 

369 разів прочитано