У ДонНУЕТ 14 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 14 лютого 2019 року був проведений 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Були залучені студенти трьох спеціальностей: 181 «Харчові технології», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 142 «Енергетичне машинобудування».

Завдання олімпіади складалися з двох частин: теоретичної та практичної. Перша частина торкалася наступних тем: положення елемента в таблиці Менделєєва Д.І., закон еквівалентів, електролітична дисоціація, гідроліз, метали, гравіметричний та титриметричний аналіз, вуглеводні, харчові кислоти, вуглеводи.

Друга частина передбачала виконання якісних реакцій на білки, вуглеводи, катіони та аніони, а також визначення невідомої речовини за характером середовища.

Учасники олімпіади впоралися з завданнями.

Журі у складі Никифорова Р.П., Горяйнової Ю.А. та Яковчук О.Л. перевірили роботи.

Переможцем визнаний студент гр. ЕМБ-18 Расчехмаров Іван. Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

0 replies