Отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України їде студентка ДонНУЕТ

Студентку ДонНУЕТ спеціальності «Міжнародна економіка» Анастасію Чепурнову було відібрано для участі у 28 сесії EU Study Days in Ukraine, що є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, яка відбудеться 14-17 березня у Сумах. EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ЗВО дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС і Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Для участі у кожній сесії відбирається 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбувається на основі поданої заявки та за такими критеріями:

а) освітній рівень студента чи випускника,

б) представлення максимально можливої кількості регіонів,

в) володіння англійською мовою.
Вітаємо та пишаємося досягненням Анастасії!

0 replies