Туризм ‒ це більше, ніж ви можете собі уявити

Останні кілька місяців викладачі кафедр ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського здійснюють активні профорієнтаційні заходи для учнів закладів середньої освіти м. Кривий Ріг .

Не залишаються осторонь і викладачі кафедри туризму та країнознавства.

Лише за останні кілька тижнів вони провели інтерактивні заняття на тему: «Туризм ‒ це більше, ніж ви можете собі уявити». У профорієнтаційній роботі беруть участь усі викладачі кафедри: д.е.н., доц. Горіна Г. О., к.п.н., доц. Богатирьова Г. А., к.е.н. Ніколайчук О. А., к.і.н., доц. Роминуха А.Л.

Ось неповний перелік відвіданих закладів середньої освіти:

• Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка
  • Ліцей № 16
  • Центрально-міська гімназія
  • КЗОШ № 1
  • КЗОШ № 121
  • КЗОШ № 26
  • КЗОШ № 11
  • КЗОШ № 45
  • КЗОШ № 6
  • Криворізький навчально-виховний комплекс № 128
  • КЗОШ № 103

Під час уроків учні дізналися про сутність і роль туризму в сучасних умовах, види туризму залежно від різних класифікаційних ознак і туристичну регіоналізацію світу. Також були розглянуті рейтинги найбільш популярних для подорожей країн (за обсягами міжнародних туристичних прибуттів, за обсягами надходжень від міжнародного туризму, за індексом конкурентоспроможності подорожей і туризму, за ризиками безпеки подорожі тощо).

0 replies